ludovicamascheroni-detail1_350x

Ludovica Mascheroni

"izcilība mūsu domāšanā, mūsu rīcībā, mūsu vārdos un žestos, dienu no dienas."

Custom orders only
ludovicamascheroni-detail2_350x

Vislabākais "pēc individuālā pasūtījuma"

Tā ir patiesa māksla – būt vienu soli priekšā savam laikam, bet ar ļoti skaidru pamatprincipu – katra mēbele ir mazs ikdienas dzīves visums, to cilvēku gaumes izpausme, kuri piepilda ar mīlestību savus visintīmākos priekšmetus, bagātinot tos ar emocijām, vērtībām un atmiņām.
dom-edizioni-detail1_350x

DOM Edizioni

Greznība, miers un bauda - šī Bodlēra un Matissa izslavētā formula iemieso arī DOM Edizioni skatījumu uz skaistumu un dzīves telpu. Formu tīrība, padziļināta uzmanība detaļām un tieksme uz inovācijām ir zīmola DOM Edizioni vēstījuma pamatā. Zīmols iemieso īpašo itāļu attieksmi pret gaumi - līdzsvarotu, bet ar izteiksmīgu raksturu.

Uzziniet vairāk
dom-edizioni-detail2_350x

Pārlaicīga elegance

Katra mēbele ir daļa no vienotas perspektīvas, kuru raksturo intensīva un nepiespiesta baudas sajūta. DOM Edizioni ienes dzīvojamo telpu, viesnīcu un jahtu interjerā patiesu greznību bez pārmērības - mierīgu un izsmalcinātu.

View Shop
arcahorn-detail1_350x

Arcahorn

Uzņēmums Arcahorn atrodas Rekanatī, nelielā Itālijas pilsētiņā ar bagātu kultūru un senām tradīcijām, un specializējas zebu ragu apstrādē, no kuriem tiek veidoti unikāli izstrādājumi. Meistarīgi amatnieki apstrādā ragu saskaņā ar senām tradīcijām, veidojot unikālus priekšmetus ar elegantu un pārlaicīgu dizainu, un katrs no tiem ir roku darbs no Itālijas.

Uzziniet vairāk
arcahorn-detail2_350x

Padziļināta uzmanība detaļām

Katrs Arcahorn izstrādājums izceļas ar nevainojamu kvalitāti un padziļinātu uzmanību detaļām. Šie priekšmeti tiek radīti, lai ienāktu elegantākajās privātmājās, jahtās, viesnīcās un greznos veikalos, arī kā individuāli risinājumi.

View Shop
officinegullo-detail1_350x

Officine Gullo

"Detaļas veido perfektu pilnību, bet pilnība nav tikai detaļas"

Uzziniet vairāk
officinegullo-detail2_350x

Bezgalīgi risinājumi
pēc pasūtījuma izgatavotām virtuvēm

Unikālas virtuves, kuras izgatavo Officine Gullo meistari Florencē, iemieso skaistumu un eleganci, tehnoloģijas un veiktspēju. Profesionālās īpašības padara šīs virtuves par ideālu izvēli, lai gatavotu mājās kā šefpavārs.

View Shop
pent-detail2_350x

PENT.

Zīmola PENT. produktiem piemīt viss, kam jābūt ekskluzīvā mājoklī vai personīgajā sporta studijā, - perfektas līnijas, izsmalcinātas formas un ekskluzīva nerūsējošā tērauda apdare. Eļļotā valrieksta koksne nodrošina stingru satvērienu un ir ļoti higiēnisks materiāls, kas garantē, ka svīstot treniņa laikā uz tā nenonāk kaitīgās vielas.

Uzziniet vairāk
pent-detail1_350x

Luksusa fitnesa aprīkojums

Ja esat kaislīgs sportotājs un dizaina cienītājs, meklējiet PENT. - fitnesa piederumu zīmolu, kurš atbilst visām prasībām un piedāvā aprīkojumu, kas apmierina klientu sportiskās un estētiskās vajadzības.

View Shop
pinetti-detail1_350x

Pinetti

Zīmols Pinetti ļoti augstu novērtē tādu greznību, kā iespēja radīt un eksperimentēt. Uzņēmumā Pinetti dzimst unikāli produkti, kas iemieso autentisku, ekskluzīvu pieredzi gan savā būtībā, gan dizainā.

Uzziniet vairāk
pinetti-detail2_350x

Hi-Tech apvienojumā
ar amatniecību

Pinetti produktiem ir savs, skaidri definēts un atpazīstams izskats. Zīmols izstrādā produktus daudziem lieliem luksusa zīmoliem, sākot no modes līdz pat interjera dizainam. Ar tiem Pinetti zīmols ienāk pieczvaigžņu viesnīcu, Michelin restorānu un prestižu rezidenču, jahtu un privāto lidmašīnu pasaulē.

View Shop
weich-detail1_350x

WEICH Couture Alpaca

“Mūsu skatījums uz greznību ir solījums, ka katrs produkts aizvedīs jūs neaizmirstamā ceļojumā”

Uzziniet vairāk
weich-detail2_350x

Jauna mīkstuma definīcija

Alpakas vilna ir slavena ar savām unikālajām termiskajām īpašībām, kas ļauj efektīvi uzkrāt siltumu zemā temperatūrā. WEICH Couture Alpaca apvieno bagātas alpaku kažokādu izmantošanas tradīcijas senajā Peru kultūrā ar izsmalcinātu vācu meistarību un kvalitāti. WEICH Couture Alpaca simbolizē klusu, dabisku un ilgmūžīgu greznību.

View Shop
Saņemiet jaunākās ziņas par ARCHIDECO, tostarp mūsu jaunākos piedāvājumus, īpašos projektus un daudz ko citu