Arcahorn

Handmade in Italy since 1958

Augstas klases mēbeles un aksesuāri

Uzņēmums Arcahorn atrodas Rekanatī, nelielā Itālijas pilsētiņā ar bagātu kultūru un senām tradīcijām, un specializējas zebu ragu apstrādē, no kuriem tiek veidoti unikāli izstrādājumi.

Meistarīgi amatnieki apstrādā ragu saskaņā ar senām tradīcijām, veidojot unikālus priekšmetus ar elegantu un pārlaicīgu dizainu, un katrs no tiem ir roku darbs no Itālijas.

Katrs Arcahorn izstrādājums izceļas ar nevainojamu kvalitāti un padziļinātu uzmanību detaļām. Šie priekšmeti tiek radīti, lai ienāktu elegantākajās privātmājās, jahtās, viesnīcās un greznos veikalos, arī kā individuāli risinājumi.

Arcahorn meistarīgais darbs ir apvienots ar cieņu pret dabu. Uzņēmums izmanto risinājumus, kas gandrīz neietekmē vidi, un koncentrē ražošanu uz vietas. Izstrādājumu ražošanai tiek izmantoti tikai savvaļas zebu ragi, kas iegūti, ievērojot dzīvnieku etoloģiju. Izvēlētās sugas (Horn Bos Taurus) nav aizsargātas ar Vašingtonas konvenciju, un tām nav nepieciešams CITES sertifikāts. Rags iegūst jaunu vērtību, pateicoties rūpīgam apstrādes procesam, kura mērķis ir uzlabot izejmateriāla organiskās īpašības.

Rags savu unikālo būtību atklāj tikai pēc sarežģīta ražošanas cikla, kas prasa ilgu sagatavošanas laiku un specifiskas roku darba prasmes. Katru apstrādes posmu veic prasmīgi meistari, kas veido ragu saskaņā ar senajām amatniecības tradīciju tehnikām. Pēc rūpīgas labāko daļu atlases un to pakļaušanas uguns iedarbībai rags kļūst plastisks un gatavs pūlēšanai.

Ar dažu instrumentu palīdzību amatnieku rokas pakāpeniski pārvērš ragu atsevišķos gabaliņos, kas prasmīgi tiek savienoti, lai radītu unikālus darinājumus ar bezgalīgām dabīgo toņu niansēm.

Uzņēmums koncentrējas uz mēbeļu un mājas piederumu ražošanu, kas iedalīti četrās kolekcijās. Katru kolekciju raksturo nevainojama kvalitāte un padziļināta uzmanība detaļām un katra no tām ir paredzēta, lai iekļautos viselegantākajās privātmājās, jahtās, viesnīcās un greznos veikalos. Lai apmierinātu klientu prasības, Arcahorn piedāvā arī individuālu dizainu un izcilus risinājumus atbilstoši klientu vēlmēm.

Rags ir materiāls ar bezgalīgu dabisko un silto toņu dažādību. Lai izceltu to īpatnības, Arcahorn izvēlas tikai vissmalkākos materiālus, kurus apvienot ar ragu. Vērtīgas koka sugas, marmoru, izsmalcinātu ādu un audumus un ar rokām gravētus metālus zīmolam piegādā uzņēmumi, kuros strādā līdzīgi domājoši amatnieki - labākie savā jomā.

Skapji

STRESA cabinet interior sq

Galdi un ratiņi

Caleido4sq

Dīvāni & sēdekļi

Caleido2sq

Krēsli

TECLA dining table interior sq

Lampas

GILDA wall sconce

Kastes & rāmji

Otto-cabinet-Arcahorn

Mazas mēbeles

NIVES champagne interior sq

Galda piederumi

ALMAS caviar bowl sq