DOM Edizioni

A Distinctive and authoritative beauty, strictly made In Italy

Zīmols, kas piešķir dvēseli mēbelēm

Greznība, miers un bauda - šī Bodlēra un Matissa izslavētā formula iemieso arī DOM Edizioni skatījumu uz skaistumu un dzīves telpu. Formu tīrība, padziļināta uzmanība detaļām un tieksme uz inovācijām ir zīmola DOM Edizioni vēstījuma pamatā. Zīmols iemieso īpašo itāļu attieksmi pret gaumi - līdzsvarotu, bet ar izteiksmīgu raksturu.

Uzņēmumu 2011. gadā nodibināja Domeniko Mula (Domenico Mula). Zīmolam ir divas galvenās mītnes - Itālijas pilsētās Čezenā un Milānā. Čezenā zīmola mītne atrodas krāšņā baznīcas ēkā, kurā radīta iespaidīga un apburoša vide. Savukārt Milānas šourums ir iekārtots izsmalcinātās telpās Modes rajonā, kas vienmēr ir bijis svarīgs orientieris arhitektiem un interjera dizaineriem.

Uzņēmumā jau aug otrā paaudze - mākslinieciskā direktora dēli. Ludovika ir galvenais dizaineris un zīmola stratēģis, bet Filipo vada komercdarbību Itālijā un AAE. Šodien viņi kopā ar Domeniko Mula nosaka turpmāko DOM Edizioni attīstību.

Domeniko Mula sāk savus radošos meklējumus ar rūpīgu objekta pastāvēšanas jēgas izpēti un redzējumu par kontekstu, kurā tas atradīsies. Formu meklējumi apvieno zināšanas par mēbeļu vēsturi un dziļu arhīvu un izcilāko dizaina tradīciju pārzināšanu. Dizainera unikālā atšķirīgā un reprezentablā skaistuma uztvere ir galvenā sastāvdaļa, kas papildina šo formulu.

Pārlaicīga elegance

Zīmola radošuma pamatā ir labāko amatnieku zināšanas. DOM Edizioni kolekcijas pilnībā tiek izgatavotas Itālijā, un cilvēki, kas strādā ar šiem materiāliem, ir apguvuši nepārspējamas prasmes maksimāli izmantot to vislabākās īpašības.

Katra mēbele ir daļa no vienotas perspektīvas, kuru raksturo intensīva un nepiespiesta baudas sajūta. DOM Edizioni ienes dzīvojamo telpu, viesnīcu un jahtu interjerā patiesu greznību bez pārmērības - mierīgu un izsmalcinātu.

No lieliskiem skapjiem līdz universāliem dīvāniem - augstas kvalitātes DOM Edizioni mēbeļu kolekcijas rada komfortablu, pilnīgu un sabalansētu vidi ar individuālu raksturu.

Skapji

cabinet2_dom edizioni

Galdi

tables_dom edizioni

Krēsli, soli & pufi

armchairs

Divāni & atzveltnes krēsli

sofas

Aksesuāri

accessories1_dom edizioni