PENT.

LUKSUSA FITNESA APRĪKOJUMS - UNIKĀLS UN PĀRLAICĪGS

Jebkurš PENT. produkts ir ne tikai fitnesa aprīkojums, bet arī lielisks interjera priekšmets.

Zīmola PENT. produktiem piemīt viss, kam jābūt ekskluzīvā mājoklī vai personīgajā sporta studijā, - perfektas līnijas, izsmalcinātas formas un ekskluzīva nerūsējošā tērauda apdare. Eļļotā valrieksta koksne nodrošina stingru satvērienu un ir ļoti higiēnisks materiāls, kas garantē, ka svīstot treniņa laikā uz tā nenonāk kaitīgās vielas.

PENT. luksusa piederumi ir paredzēti individuālai lietošanai privātās sporta zālēs un treneru personīgajās fitnesa studijās, bet lieliski iederēsies arī luksusa SPA un viesnīcu trenažieru zāles.

Uzņēmums PENT. tika izveidots 2011. gadā, pamatojoties uz iepriekšējos gados gūto pieredzi un zināšanām par fitnesa risinājumiem profesionāliem fitnesa klubiem.

PENT. ir ģimenes uzņēmums, kas pieder Marcinam Račekam un Jagodai Markovskai-Račekai. Ne mazāku un varbūt pat lielāku ieguldījumu uzņēmuma attīstībā sniedz uzticamā un aizrautīgā specialistu komanda, kura ir radījusi, iespējams, labāko un visplašāko fitnesa aprīkojuma klāstu mājas un viesnīcu sporta zālēm. PENT. produkti ir visas komandas nopelns, bet zīmola dibinātāji tikai ļāva savam sapnim kļūt par reālu produktu, kas iepriecina klientus visā pasaulē.

Galvenā ideja, kura virzīja zīmola attīstību jau no pirmsākumiem, bija izveidot fitnesa aprīkojumu, kas būtu dizaina priekšmets un pārlaicigs mākslas darbs. Fitnesa inventārs bez elektronikas, izgatavots no labākajiem un vērtīgākajiem materiāliem, kas gadu gaitā ne tikai nenovecos, bet pat iegūs lielāku vērtību kā augstākais amatniecības un dizaina mākslas vainagojums.

Jau no paša sākuma zīmola iniciators un dibinātājs Marcins Račeks uzskatīja, ka tuvākajos gados prasīgie klienti gaidīs no ražotajiem ko vairāk nekā tikai parastu fitnesa aprīkojumu. Viņi meklēs skaistas lietas, ar kurām aprīkot savu privāto fitnesa zonu.

PENT. lepojas ar to, ka ražo produktus pēc pasūtījuma ar pārlaicīgu un mūsdienīgu dizainu, katrs izstrādājums ir izgatavots no augstākās klases materiāliem un piedāvā ergonomisku dizainu. Viss ražošanas process notiek Polijā. Visas produktu sastāvdaļas tiek izgatavotas ar rokām, bet, ja tas nav iespējams, elementi tiek izgatavoti ar modernākajām CNC iekārtām.

Luksusa fitnesa piederumi ir izgatavoti no Eiropas valrieksta, nerūsējošā tērauda, ādas un akmens, kuru testēšanai PENT. veltīja daudzus mēnešus, lai katru no tiem izmēģinātu un pilnveidotu.

Papildus vizuālajai pievilcībai šo materiālu izmantošana piešķir izstrādājumiem higiēniskumu, kā arī tos ir ērti uzturēt kartībā. PENT. pastāvīgi paplašina savu kolekciju, pievēršot lielu uzmanību detaļām un veltot laiku katra klienta īpašajām vajadzībām. PENT. paliek uzticīgs savam mērķim piedāvāt klientiem labāko fitnesa aprīkojumu.

Ja esat kaislīgs sportotājs un dizaina cienītājs, meklējiet PENT. - fitnesa piederumu zīmolu, kurš atbilst visām prasībām un piedāvā aprīkojumu, kas apmierina klientu sportiskās un estētiskās vajadzības.

Hanteles

dumbbells2_pent

Bokss

boxing1_pent

Joga

yoga_pent

Komplekti

power1_pent