Pinetti

Italian tailor made leather excellence

Greznība ir prāta stāvoklis

Zīmols Pinetti ļoti augstu novērtē tādu greznību, kā iespēja radīt un eksperimentēt. Uzņēmumā Pinetti dzimst unikāli produkti, kas iemieso autentisku, ekskluzīvu pieredzi gan savā būtībā, gan dizainā. Luksusa produkti ir ekskluzīvi, jo tie ir īpaši - tie ir oriģinālu ideju un paņēmienu materializācija, kura pārsniedz ierastās robežas un neierobežo radošumu.

Pinetti produktiem ir savs, skaidri definēts un atpazīstams izskats. Tie ir īpaši radīti labāko luksusa zīmolu vajadzībām - no modes līdz pat interjera dizainam. Ar saviem produktiem Pinetti ienāk pieczvaigžņu viesnīcu, Michelin zvaigžņu restorānu, prestižu māju, jahtu un privāto lidmašīnu pasaulē.

Ražošana pēc pieprasījuma
Starp tradīcijām un inovācijām

Kad itāļu amatniecības prasmes tiek papildinātas ar jaunāko tehnoloģiju precizitāti, rezultāts ir izcils. Sākot ar izejmateriālu izvēli un beidzot ar pēdējiem akcentiem - viss ir saskaņots, lai radītu unikālu, neatkārtojamu produktu. Izcilība tiek panākta, pateicoties izmantoto materiālu kvalitātei: ādas, koka, papīra, ekoādas un metālu izcelsmes valsts ir Itālija, tie tiek iegūti un ražoti ētiskā un ilgtspējīgā veidā. Katra kolekcija tiek plānota un izstrādāta prasmīgu ekspertu uzraudzībā, nodrošinot kontroli katrā radošā procesa posmā - no pirmajām skicēm uz papīra līdz ādas griešanai, no ieskata līdz izstrādājuma formai.

Mūsu ražošanai pielāgotās tehnoloģijas apvienojumā ar datorizētiem procesiem nodrošina to, ka Pinetti spēj apmierināt ikvienu pieprasījumu, garantē pilnīgu elastību prototipu izstrādē un jaunu produktu radīšanā, kā arī rūpējas par vissīkākajām detaļām.

Pinetti-BathroomPinetti-Tabletop
Pinetti-Bathroom-HayatPinetti-Bathroom-2
Izbaudiet savu laiku ar stilu

Pinetti iederas ikvienā telpā un pavada jūs visas dienas garumā, piedāvājot saskaņotus produktus, kuri precīzi interpretē klientu vajadzības un prasmīgi atspoguļo to, kas katru telpu padara unikālu.

Šodien uzņēmums svin 40 gadu pastāvēšanas jubileju. Gadu gaitā uzkrātā plašā pieredze ir padarījusi Pinetti par patiesi ekskluzīvu vadošo un visprestižāko starptautisko interjera dizaina studiju, kuģu būvētavu, viesnīcu ķēžu un modes zīmolu partneri.

Galda virsmai
Pinetti-Tabletop3
Vannas istabai
Pinetti-bathroom2
Mājas dekors
pinetti-homedecor
Galda piedērumi
pinetti-office2
Spēles
pinetti-games2
Mazās mēbeles
pinetti-small-furniture2
Uzglabāšana
pinetti-storage2
Aksesuāri
Pinetti-accessories