WEICH Couture Alpaca

Dabiska un ilgtspējīga greznība. Tradicionālā Peru amatniecība apvienojumā ar izslavēto vācu kvalitāti. Uzziniet vairāk par īpašo jaunuzņēmuma WEICH Couture Alpaca stāstu.

“Mūsu skatījums uz greznību ir solījums, ka katrs produkts aizvedīs jūs neaizmirstamā ceļojumā”

2009. gadā 16 gadus vecais Janiks Veihs (Jannik Weich) devās skolēnu apmaiņas brauciena uz Peru un iemīlējās alpaku dabiskajā skaistumā, to unikālajā vilnas mīkstumā un ilgtspējībā. No pirmā pieskāriena alpaka viņu tik ļoti savaldzināja, ka 2017. gadā viņš kopā ar savu koledžas draugu Davidu Kutšruteru (David Kuttschrütter) devās uz Peru, lai personīgi izvēlētos labākās ražotnes, kas atbilstu WEICH Couture Alpaca uzņēmuma vērtībām. Papildus mērķim ražot vērtīgus un ilgtspējīgus tekstilizstrādājumus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, WEICH visaugstākā prioritāte ir cieņpilna un sugai atbilstoša izturēšanās pret alpakām un to dabiskās dzīves vides saglabāšana.

WEICH Couture Alpaca produkti simbolizē klusu, dabisku un ilgmūžīgu greznību.

Alpakas ir ārkārtīgi vērtīgi dzīvnieki. Viņu vilna ir izsmalcināta izejviela un lieliska dabas dāvana. Dzīvnieku vidējais mūža ilgums ir no 15 līdz 20 gadiem, tāpēc alpaku audzētājiem to cirpšana visa mūža garumā ir daudz ienesīgāka nekā kažokādas. Līdzīgi kā aitas, arī alpakas tiek cirptas reizi gadā, bet kažokādas iegūst kā vilnas un gaļas ražošanas blakusproduktu. Tās var iegūt, piemēram, no dzīvniekiem, kas ir miruši dabīgā nāvē no vecuma vai skarbo klimatisko apstākļu dēļ Andu kalnos, kā arī kā gaļas rūpniecības blakusproduktus. Abos gadījumos pilnīgas pārstrādes ideja ir labi pārdomāta. Izbaudiet dabisku un ilgtspējīgu greznību ar ētiski iegūtiem produktiem.

Alpakas (Vicugna pacos) pieder pie kamieļu dzimtas dzīvniekiem. Ir divu sugu alpakas: uakaja (Huacaya) ar smalku, biezu un pūkainu vilnu un suri (Suri) ar retāku, spīdīgu un īpaši zīdainu vilnu. Alpaku vilnu izsenis augstu vērtēja inku karaļi, jo tā bija spīdīga, izturīga un, pats galvenais, nesalīdzināmi mīksta.

Alpaka ir slavena arī ar savām unikālajām termiskajām īpašībām, kas ļauj ilgi saglabāt siltumu zemā temperatūrā. Tā kā alpakas vilna gandrīz nesatur lanolīnu (vilnas taukus), tā ir ideāli piemērota alerģiskiem cilvēkiem un cilvēkiem ar visjutīgāko ādu.

Alpaka ir viena no retākajām, kvalitatīvākajām un vērtīgākajām dabiskajām šķiedrām pasaulē, tādēļ to arvien vairāk uzskata par kvalitatīvi līdzvērtīgu, bet ilgtspējīgāku alternatīvu plaši izplatītajam kašmiram, jo alpaku ganības atšķirībā no kašmira kazu ganībām var izmantot atkārtoti.

WEICH Couture Alpaca apvieno bagāto alpaku kažokādu izmantošanas vēsturi senajā Peru kultūrā ar izsmalcinātu meistarību un uzticamo vācu kvalitāti. WEICH ražotāji specializējas tikai alpaku kažokādu un vilnas apstrādē. Tas nodrošina ekskluzīvu visaugstāko kvalitātes līmeni, iegūstot karalisko un īpaši smalko alpaku. Каžokādas izstrādājumi tiek ražoti, izmantojot tradicionālas amatnieku prasmes, un vienmēr ir īpaši kvalitatīvi un unikāli.

“Alpaca is increasingly recognized as a more sustainable alternative to cashmere with equal quality levels”

Atpūtas krēsli
weich_alpaca_lounger
Paklāji
weich_alpaca_rug
Spilveni
weich_alpaca_cushions
Termofori un kakla sildītāji
weich_alpaca_hot-water-bottle
Šalles & palantīni
weich_alpaca_plaids
Tauriņa formas krēsls
weich_alpaca_butterfly
Mīkstās rotaļlietas
weich_alpaca_teddy
Pledi/segas
weich_alpaca_plaids2